iskola01_Fotor iskola02_Fotor iskola03_Fotor iskola04_Fotor

A 8. osztályos tanulók Tiszabercelre látogattak el a Lippai János Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskolába. Az iskolában megismerkedtek a szakmákkal. Beülhettek az oktatótraktorba, majd megnézték a fóliasátrakat is. Játékos, interaktív feladatokon keresztül ismerkedtek meg a növényvédelemmel. A feladatok között volt növényfelismerés, termésfelismerés, alkatrészek csoportosítása. A gyerekek tartalmas élményekkel tértek haza.

A Szabolcsvezér Általános Iskolában első alkalommal került megrendezésre a Pályaválasztási workshop. A felső tagozatos tanulóknak és szüleiknek szerettünk volna segítséget nyújtani a továbbtanuláshoz. Szabolcs - Szatmár - Bereg megye tíz középiskolája kapott meghívót.

Iskolánk tanulói 2017.október 19-én Szabolcs községbe kirándultak. A látogatóközpontban egész napos programsorozaton vettek részt a gyerekek.

A tanuló személyiség fejlődése érdekében pszichológiai előadást tartott intézményünkben Gerbár Lívia pszichológiai és mentálhigiénés tanácsadó.

2017. október 13-án elindult iskolánkban a Zumba szakkör!