Tisztelt Szülő/Tisztelt Gondviselő!

A Szabolcsvezér Általános Iskola a COVID-19 járványveszély idejére az alábbi tájékoztatást adja:

Az intézményt csak egészséges, tüneteket nem mutató gyermek látogathatja. A szülőnek azonnali tájékoztatási kötelezettsége van, ha a családban a COVID-19 koronavírus megjelenik, vagy annak gyanúja felmerül.

A felsőtagozaton tanulóknak kötelező a szájmaszk viselése a közösségi terekben (folyosó, aula).

Az alsó- és felsőtagozat eltérő csengetési renddel kezdi a tanítási napot, a felsőtagozaton 8:00-kor, alsó tagozaton 8:15-kor kezdődik a tanítás.

A szülő a gyermekével nem jöhet be az iskolába, csak hivatalos ügyintézés céljából, azt is kizárólag maszkban, előre egyeztetett időpontban teheti meg.

Kérjük a szülőket, mindannyiunk biztonsága érdekében viseljenek maszkot, maradéktalanul tartsák be a járványügyi előírásokat, a védőtávolságot az iskola kapuja előtti várakozás ideje alatt is, reggel és délután egyaránt.